THERM-BUD Grzegorz Ważny
ul. Bolesława Chrobrego 51
58-300 Wałbrzych
 


tel.: 74 848-33-66/77
fax:  74 666-49-94
e-mail: biuro@therm-bud.com.pl

Firma PDF Drukuj Email

"THERM-BUD" Grzegorz Ważny oferuje kompleksowe wykonanie obiektów z zastosowaniem najnowszych technologii. Proponujemy realizację zadań inwestycyjnych, remontowych i modernizacyjnych łącznie z obsługą projektową i wystrojem wnętrz, zgodnie z projektem, sztuką budowlaną i stosownie do życzeń Zleceniodawcy. Realizujemy również prace wymagające szczególnej staranności, związane z odtworzeniem substancji zabytkowej budowli, elementów takich jak: stolarka, sztukaterie i okładziny kamienne, elewacje i fasady budynków.

Firma "THERM-BUD" Grzegorz Ważny posiada doświadczenie w realizacji różnych obiektów. Wykonujemy stany zerowe i surowe w dowolnej technologii wraz z sieciami wodno-kanalizacyjnymi, gazowymi, centralnego ogrzewania, a także roboty elektryczne i instalacyjne. Specjalizujemy się również w pracach remontowych oraz modernizacyjnych obiektów zabytkowych. Proponujemy ponadto pełną obsługę projektową, zaś po zakończeniu prac przedstawiamy atesty oraz aprobaty techniczne na zastosowane materiały.


 
 
Reklama

Formularz kontaktowy

e-mail:
Imię:
Treść:
 
 

Aktualności

Niedawno zakończyliśmy przebudowę biurowca Zarządu Zakłady Produkcji Automatyki Sieciowej w Przygórzu. Zapraszamy do galerii z efektami naszej pracy.

więcej...

 

Prace specjalistyczne

"THERM-BUD" wprowadził do swojej oferty i nadal rozwija technologię tynków maszynowych wykonywanych na mokro, są to tynki jednowarstwowe, wykonywane z zastosowaniem specjalnych agregatów tynkarskich. Ich główną zaletą jest krotki czas schnięcia.

 

Wyróżnienia, Nagrody

Budynek mieszkalny przy ulicy Tuwima 4 zdobył trzecie miejsce w konkursie „Ładny dom” zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Wałbrzych. Firma "THERM-BUD" wykonała remont dachu i elewację.

więcej...

 
  Copyright © 2003 - 2022 THERM-BUD Grzegorz Ważny.
Created by Therm-Bud