THERM-BUD Grzegorz Ważny
ul. Bolesława Chrobrego 51
58-300 Wałbrzych
 


tel.: 74 848-33-66/77
fax:  74 666-49-94
e-mail: biuro@therm-bud.com.pl

Wyróżnienia, Nagrody PDF Drukuj Email

Budynek mieszkalny przy ulicy Tuwima 4 zdobył trzecie miejsce w konkursie „Ładny dom” zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Wałbrzych. Firma "THERM-BUD" wykonała remont dachu i elewację.

Zdjęcia obiektu

Program "Ładny Dom" - Nagrody od Urzędu Miejskiego za ochronę kultury materialnej Wałbrzycha.

"Ładny Dom” jest uchwałą, której efektem ma być poprawa wyglądu kamienic Wałbrzycha. Na mocy tejże uchwały ustanowione zostały nagrody pieniężne za „szczególne osiągnięcia remontowe lub modernizacyjne o istotnym znaczeniu dla ekspozycji budynków w gminie Wałbrzych”. „Uważamy, że wizerunek ulic i kamienic jest naszym dobrem publicznym, więc wychodzimy z inicjatywą do właścicieli obiektów” – powiedział prezydent Piotr Kruczkowski na specjalnej konferencji prasowej poświęconej programowi „Ładny Dom”.

Konkurs ten przeznaczony jest dla właścicieli lub współwłaścicieli budynków mieszkalnych. Urząd Miejski wraz z prezydentem Piotrem Kruczkowskim chcieliby w ten sposób pomóc właścicielom w remontach wykorzystując środki z UE. Warto wspomnieć, że na nagrody przeznaczono 175 tys. złotych.

Przewidziano jednak także dotacje dla budowli, które są wpisane w rejestr zabytków. Ich właściciele będą mogli ubiegać się o dotacje na prace konserwatorskie lub restauratorskie danego obiektu. Na tego rodzaju dofinansowanie Urząd Miejski przeznaczył 50 tys. złotych.

Ogłoszenie wyników konkursu "Ładny Dom" - PDF

Źródło: UM Wałbrzych

Kościuszki 37
 
 
Reklama

Formularz kontaktowy

e-mail:
Imię:
Treść:
 
 

Aktualności

Niedawno zakończyliśmy przebudowę biurowca Zarządu Zakłady Produkcji Automatyki Sieciowej w Przygórzu. Zapraszamy do galerii z efektami naszej pracy.

więcej...

 

Prace specjalistyczne

"THERM-BUD" wprowadził do swojej oferty i nadal rozwija technologię tynków maszynowych wykonywanych na mokro, są to tynki jednowarstwowe, wykonywane z zastosowaniem specjalnych agregatów tynkarskich. Ich główną zaletą jest krotki czas schnięcia.

 

Wyróżnienia, Nagrody

Budynek mieszkalny przy ulicy Tuwima 4 zdobył trzecie miejsce w konkursie „Ładny dom” zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Wałbrzych. Firma "THERM-BUD" wykonała remont dachu i elewację.

więcej...

 
  Copyright © 2003 - 2022 THERM-BUD Grzegorz Ważny.
Created by Therm-Bud